Plastmasas lapegles koksnes kubls

Norādītā sākuma cena ir mazākajam standarta modelim – plastmasas (polipropilēna) lapegles koksnes kublam (iekšējais diametrs 150 cm). Izvēloties no izvēlnes joslas papildu mainīgās sastāvdaļas, cena mainīsies atbilstoši kubla izmēra un aksesuāru vai uzlabojumu cenrādim.

Standarta modeļa komplektācijā ietilpst:

1. Plastmasas (polipropilēna) kubls ar lapegles koksnes apdari;

2. Koka A tipa soli;

3. Koka aizsardzības režģis (pasargā no krāsns karstuma);

4. Augšējā apmale – koka palodze;

5. Nerūsējošā tērauda stīpas, kas cieši aptver kublu;

6. Trīs pakāpienu kāpnītes;

7. Divdaļīgs koka vāks ar rokturiem;

8. Ūdens iztecināšanas sifons ar aizbāzni.

Cenā nav iekļauta krāsniņas un skursteņa cena. Krāsniņu un skursteni varat viegli izvēlēties, izmantojot sānā esošo izvēlni.

Izgatavots un sūtīšanai sagatavots kubls tiek iesaiņots uz paletes (izmēri: 80–120 cm), var novietot uz sāna.

Vairāk informācijas

1 286,00 €

Vairāk informācijas

Plastmasas (polipropilēna) lapegles koksnes kubls – kubls, kura iekšējā daļa ir pilnībā izgatavota no polipropilēna (propēna),parasti saukta par plastmasu, bet ārējā daļa – no profesionāli apstrādātas lapegles koksnes. Šāda tipa kubli jau sen ir izcīnījuši līderpozīcijas pasaules tirgos, pateicoties savām pozitīvajām īpašībām, salīdzinot ar saviem „radiniekiem”, kas pilnībā izgatavoti no koka.

Veicot pasūtījumu mūsu interneta vietnē, varat izvēlēties no trīs polipropilēna krāsām (melna, pelēka krēma, zila) un septiņiem dažādu diametru kubliem ar iebūvēto vai ārējo krāsni, kas paredzēta kurināšanai ar malku vai koksnes kurināmo, kā arī elektrisko sildītāju, kas ir kontrolējams ar speciālu kubla apmalē iebūvētu vadības paneli, ar skursteni, kas aprīkots ar aizsardzību pret karstumu vai bez tās, kā arī varat izvēlēties papildu piederumus, piemēram, četru tipu soliņus un četru tipu ērtas kāpnes, LED apgaismojumu, gaisa burbuļu un ūdens masāžas (jacuzzi) sistēmu un citus aksesuārus un uzlabojumus. Jūsu izvēlēto variantu varam nokrāsot jebkurā krāsā, impregnēt trīs reizes un izvēlēties piederumus pēc Jūsu vēlmēm (par individuāliem pasūtījumiem sazinieties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju).

Kas ir polipropilēns (propēns)?

Tā ir ķīmiski izturīga, stingra konstrukciju plastmasa, kas izceļas ar labām dielektriskajām īpašībām. Salīdzinot ar citām plastmasām, tā ir viena no vieglākajām, negrimst ūdenī, jo tās blīvums ir 0,92g/cm3.

Īpašības:

- izturīga pret skābēm, sārmiem un koroziju;

- neuzsūc mitrumu, viegli sakausējas;

- nav kaitīga, higiēniska, var izmantot saskarē ar pārtikas produktiem un dzeramo ūdeni;

- PP ar UV aizsardzību ir izturīgs pret atmosfēras ietekmi, tas nodrošina ilgmūžību, to izmantojot āra apstākļos;

- krāsa – dabiska (bālgana), gaiši pelēka (RAL 7032), melna, gaiši pelēka, balta un citas.

Tehniskie dati:

blīvums – 0,92 g/cm3; uzputotais PP – 0,7 g/cm3;

Darba temperatūra – polipropilēna kopolimēram (PP-C) -30 ÷ +90 °C;

Izmantošana

Polipropilēns plaši tiek izmantots dažādu tvertņu, baseinu, āra kublu, ūdens slidkalniņu, ventilācijas sistēmu, paneļu, starpsienu, plauktu ražošanā. Atkarībā no polipropilēna veida no tā tiek ražoti medicīnas instrumentu statīvi, tirdzniecības aprīkojums, ortopēdiskie un citi izstrādājumi.

Kāpēc plastmasas kubls?

Salīdzinot ar koka kubliem, plastmasas kublu uzturēšanai ir acīmredzamas priekšrocības. Tajos daudz mazāk uzkrājas baktērijas, kublu iekšpusi ir viegli tīrīt, dezinficēt, un tos var ilgstoši atstāt bez ūdens, nebaidoties, ka kubls pārāk izžūs un saplaisās. Tas attiecas gan uz aukstāko ziemu, gan uz karstāko vasaru.

Mūsu darbnīcās strādā profesionāli kublu un saunu meistari, kuri to ražošanā ir uzkrājuši ilgstošu pieredzi (vairāk nekā 10 gadi). Viņi izgatavos augstākās klases plastmasas kublu ar lapegles koksnes apdari, par kuru bez bažām varēsiet priecāties gan ziemā, gan arī vasarā. Iegūsiet kublu, kura apkopei būs nepieciešamas tikai piecas minūtes pēc ūdens iztecināšanas un pirms uzpildīšanas ar jaunu.

Kubla apdarei izmantojam tikai augstākās kvalitātes lapegles koksni. Augstākā kvalitāte nozīmē, ka tā ir masīvkoksne, izturīga, pareizi izžāvēta un bez jebkādiem zariem vai izaugumiem. Tā ir kvalitātes garantija. Mēs esam ražotāji, nevis tālākpārdevēji, tāpēc esam atbildīgi par mūsu izstrādājumu kvalitāti un dodam divu gadu garantiju. Tāpēc jutīsieties ērti un droši, iegādājoties jebkuru mūsu produktu.

Pirms pērkat kublu, Jums jāizraugās tam vieta un jāzina, cik cilvēki to parasti lietos. Mēs palīdzēsim Jums izlemt, dodot dažus padomus.

Pirmkārt, kubla novietošanai nepieciešama līdzena pamatne – pļaviņa, terase vai cita līdzena vieta.

Otrkārt, ja koka kubls tiks uzstādīts slēgtā telpā, tad jānodrošina pastāvīga telpas vēdināšana pat tad, kad kubls netiek lietots. Tas nepieciešams, lai koksnes apdare (egles, ozola, lapegles) ilgāk saglabātos estētiski nemainīga (tas neattiecas uz termokoksni, pateicoties tās izturībai pret mitrumu).

Treškārt, ja zināt, cik cilvēku lietos kublu, un vēlaties precīzi zināt, kādu diametru-šķērsgriezumu izvēlēties, rūpīgi izpētiet ieteicamo diametru tabulu.

Kubla tvertne (ieteicamais cilvēku skaits)

Atbilstoši kubla iekšējam diametram un pieaugušo personu vidējai miesas būvei (vid. augums: 175 cm, vid. svars: 65 kg, vid. plecu platums: 55 cm):

150 cm diametrs: 3–4 pers.

160 cm diametrs: 4 pers.

170 cm diametrs: 4–5 pers

180 cm diametrs: 5 pers.

190 cm diametrs: 5–6 pers.

200 cm diametrs: 6–7 pers.

220 cm diametrs: 7–8 pers.

Kubla ūdens temperatūra

Iekurinot krāsniņu un pirms iekāpšanas ieteicams pārliecināties, ka ūdens temperatūra nav augstāka par +38 – +40 °C. Tas nodrošinās patīkamu SPA efektu un sniegs svaigumu un domu skaidrības sajūtu.

Ūdens uzsilšanas laiks:

atšķiras atkarībā no gadalaika (iebūvētā vai ārējā krāsniņa):

vasarā: 2–3 st.

ziemā: 3–4 st.

Ūdens uzsildīšanas laiks dažādos gadalaikos āra apstākļos (elektriskā krāsniņa):

vasarā: 4 st.

ziemā: 5–6 st.

Šajā aprakstā ietverta vispārīgā informācija. Detalizētu kubla lietošanas instrukciju pievienosim Jūsu iegādātajam kublam.

Brīdinājums par garantiju

Mūsu piešķirtā divu gadu garantija ir spēkā tikai tādā gadījumā, ja kubls šajā periodā tiek lietots stingri saskaņā ar pievienoto instrukciju. Ja, Jums vēršoties par garantiju un mums veicot apskati, tiks konstatēts, ka nav ievēroti visi instrukcijā norādītie noteikumi, garantijas remontu vai iespēju apmainīt pret jaunu piemērot nevarēsim.

Vēlam patīkamus un veselību uzlabojošus mirkļus, lietojot mūsu polipropilēna (plastmasas) kublu ar lapegles koksnes apdari.

Ja Jums ir papildu jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko kublu.

kubli.lv komanda.

22 citas preces šajā kategorijā: