Taisnstūra formas plastmasas termokoksnes kubls

Norādītā sākuma cena ir mazākajam standarta modelim – plastmasas (polipropilēna) taisnstūra formas kublam (iekšējie izmēri 150 cm x 150 cm). 

1. Plastmasas (polipropilēna) kubls ar Jūsu izvēlētās koksnes apdari.

2. Koka A tipa soli;

3. Koka aizsardzības režģis (pasargā no krāsns karstuma);

4. Augšējā apmale – koka palodze;

5. Nerūsējošā tērauda stīpas, kas cieši aptver kublu;

6. Trīs pakāpienu kāpnītes;

7. Divdaļīgs koka vāks ar rokturiem;

8. Ūdens iztecināšanas sifons ar aizbāzni.

Cenā nav iekļauta krāsniņas un skursteņa cena. Krāsniņu un skursteni varat viegli izvēlēties, izmantojot sānā esošo izvēlni.

Izgatavots un sūtīšanai sagatavots kubls tiek iesaiņots uz paletes (izmēri: 80–120 cm), var novietot uz sāna.

Vairāk informācijas

1 150,71 €

Vairāk informācijas

Plastmasas (polipropilēna) taisnstūra formas termokoksnes kubls – kubls ar četriem stūriem, kura iekšējā daļa ir pilnībā izgatavota no polipropilēna (propēna), parasti saukta par plastmasu, bet ārējā daļa – no profesionāli apstrādātas termokoksnes. 

Kāpēc vērts iegādāties kantaino kublu?

Kantainā kubla forma taupa vietu Jūsu pagalmā, uz terases vai atsevišķā telpā. Kantainā forma ļauj vienlaicīgi lietot kublu lielākam skaitam cilvēku.

Tāpat kā citus plastmasas kublus, arī konusa formas variantu varat izvēlēties mūsu interneta vietnē trīs polipropilēna krāsās (melna, pelēka krēma, zila), ar iebūvēto vai ārējo krāsni, kas paredzēta kurināšanai ar malku vai koksnes kurināmo, kā arī aprīkotu ar elektrisko sildītāju, kas ir kontrolējams ar speciālu kubla apmalē iebūvētu vadības paneli, ar skursteni, kas aprīkots ar aizsardzību pret karstumu vai bez tās, kā arī varat izvēlēties papildu piederumus, piemēram, četru tipu soliņus un četru tipu ērtas kāpnes, LED apgaismojumu, gaisa burbuļu un ūdens masāžas (jacuzzi) sistēmu un citus aksesuārus un uzlabojumus. Jūsu izvēlēto variantu varam nokrāsot jebkurā krāsā, impregnēt trīs reizes un izvēlēties piederumus pēc Jūsu vēlmēm (par individuāliem pasūtījumiem sazinieties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju).

Mūsu darbnīcās strādā profesionāli kublu un saunu meistari, kuri to ražošanā ir uzkrājuši ilgstošu pieredzi (vairāk nekā 10 gadi). Viņi pēc Jūsu vēlmēm izgatavos augstākās kvalitātes plastmasas taisnstūra formas kublu, par kuru bez bažām varēsiet priecāties gan ziemā, gan arī vasarā. 

Kubla tvertne (ieteicamais cilvēku skaits)

Atbilstoši kubla iekšējam diametram un pieaugušo personu vidējai miesas būvei (vid. augums: 175 cm, vid. svars: 65 kg, vid. plecu platums: 55 cm):

150 cm X 150 cm diametrs: 4 pers.

160 cm X 160 cm diametrs: 4 – 5 pers.

170 cm X 170 cm diametrs: 5 pers.

180 cm X 180 cm diametrs: 5 – 6 pers.

190 cm X 190 cm diametrs: 6 – 7 pers.

200 cm X 200 cm diametrs: 7 pers.

220 cm X 220 cm diametrs: 8 – 9 pers.

Kubla ūdens temperatūra

Iekurinot krāsniņu un pirms iekāpšanas ieteicams pārliecināties, ka ūdens temperatūra nav augstāka par +38 – +40 °C. Tas nodrošinās patīkamu SPA efektu un sniegs svaigumu un domu skaidrības sajūtu.

Ūdens uzsilšanas laiks:

atšķiras atkarībā no gadalaika (iebūvētā vai ārējā krāsniņa):

vasarā: 2–3 st.

ziemā: 3–4 st.

Ūdens uzsildīšanas laiks dažādos gadalaikos āra apstākļos (elektriskā krāsniņa):

vasarā: 4 st.

ziemā: 5–6 st.

Šajā aprakstā ietverta vispārīgā informācija. Detalizētu kubla lietošanas instrukciju pievienosim Jūsu iegādātajam kublam.

Brīdinājums par garantiju

Mūsu piešķirtā divu gadu garantija ir spēkā tikai tādā gadījumā, ja kubls šajā periodā tiek lietots stingri saskaņā ar pievienoto instrukciju. Ja, Jums vēršoties par garantiju un mums veicot apskati, tiks konstatēts, ka nav ievēroti visi instrukcijā norādītie noteikumi, garantijas remontu vai iespēju apmainīt pret jaunu piemērot nevarēsim.

Kubla apdarei izmantojam tikai augstākās kvalitātes egles, lapegles, ozola vai termokoksni.

Vēlam patīkamus un veselību uzlabojošus mirkļus, lietojot mūsu polipropilēna (plastmasas) taisnstūra formas egle koksnes kublu.

Ja Jums ir papildu jautājumi, lūdzam sazināties ar mums, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko kublu.

kubli.lv komanda.